Befejezés11:15
Férőhelyek12 személy
Szabad hely6 személynek
MegjegyzésSzeretettel várunk minden érdeklődőt a workshopunkra, ahol a dinamikus kombinációké lesz a főszerep.
Ha szeretnél izgalmas, új kombinációkat elsajátítani amit akár egy versenygyakorlatban is tudsz alkalmazni, akkor itt a helyed!
Trükköket és kombinációkat tanulunk és kötünk össze, és megpróbáljuk minél gördülékenyebben kivitelezni őket.

A workshop középhaladó szinttől ajánlott, gyertek bátran, hiszen előkészítő, rávezető feladatokat is tanulunk majd.

A létszám LIMITÁLT! Jelentkezz minél előbb!

Helyszín: Akropoleisz Stúdió (1123, Alkotás utca 29.)
A workshop időtartama: 75 perc
Edző: Lipcsei Viktória
Ár: 5000ft/fő
Fizetés átutalással az AKROPOLEISZ Rúd- és Levegősportok Egyesülete:10400968-50526967-88551009 (K&H Bank) számlaszámára, a közleménybe írjátok be a neveteket + Tematikus óra.

A program minimum 6 fő részvételével kerül megrendezésre!
Már nem lehet jelentkezni!

Terem

Rudas terem

Rudas terem

6 db 4 m-es, 45-ös fix és forgó táncrúdakkal felszerelt, 50 m2-t meghaladó terem, ahol a rudak közti, illetve faltól való távolság min. 1,8 m. Vannak rúdpárjaink, amik közötti távolság a 3 m-t eléri, így versenyfelkeszülésre is kiválóan alkalmas. A biztonságos edzést matracok is szolgálják.

A terem elsősorban rúdtánc oktatásnak ad helyet, de nagysága révén alkalmas gyerek légtorna, stretching, iron lady valamint twerk edzések lebonyolítására is.

Munkatársunk

Lipcsei Viktória „Viki”

Lipcsei Viktória vagyok, rúdsport oktató és versenyző. A sport, a tánc és a mozgás mindig jelen volt az életemben, de a rúdsport volt az a sportág, amiben igazán önmagamra találtam és ami az életem részévé vált. 2017-ben szerettem bele a rúdsportba, majd egy kis idő elteltével a versenyzésbe is belekóstoltam, és az első versenyemen profi kategóriában bronz érmet szereztem. Azóta számos hazai versenyen értem el dobogós helyezést profi és elit kategóriában, 2019-ben részt vettem a POSA Világbajnokságon, és 2020-ban, majd 2021-ben is kvalifikációt szereztem a világversenyekre.

Tudásom frissen tartása és munkám színvonalának megőrzése érdekében folyamatosan képzem magam, hiszen nagyon fontos számomra a fejlődés, és ebben a sportban pont azt szeretem igazán, hogy mindig lehet újat, nehezebbet tanulni. Nem csak a tested, de a lelked is fejlődik tőle, erősebbé, kitartóbbá, bátrabbá válsz, egy egészen új látásmódot ad.

2018 óta az oktatás is a szenvedélyemmé vált, több tanítványom ért el hazai versenyeken dobogós helyezést, és szereztek VB kvalifikációt is.
Óráimon személyre szabott módszerekkel igyekszem kihozni mindenkiből a legjobbat.
Nagyon szeretem látni a tanítványaim fejlődését, számomra ez jelenti az igazi sikerélményt.